Omidorkh1

هرچی فکر میکنم مضحکه، ولی الان دیگه هیچ کس دنبال چیزای مضحک نیست، پس اینم میتونه به نوبه خودش نو باشه!

Omidorkh1

هرچی فکر میکنم مضحکه، ولی الان دیگه هیچ کس دنبال چیزای مضحک نیست، پس اینم میتونه به نوبه خودش نو باشه!

در آغاز تنها می‌دانیم که نمی‌دانیم. اما چه‌گونه، دانستنِ این‌که نمی‌دانیم را می‌دانیم؟ حتی این را هم نمی‌دانیم. و این‌که نمی‌دانیم، که چه‌گونه نمی‌دانیم، خود در پیِ دانستنِ چیزی به وجود می‌آید. و آن تنها یک جمله‌ی خبری‌ست، «تو دانایی» چه کسی‌، دقیق‌تر بگویم؛ چه چیزی این گزاره را در گوشِ تو نجوا می‌کند؟ نمی‌دانیم. نمی‌دانیم. و اینکه من خود را دوشادوشِ تو تصویر می‌کنم برای این است که میل به خواندنت در پیِ میلی عمیق‌تر به وجود آمده است. بخوان، بخوان، بدان، بشناس. سوالِ اصلی اما اینکه: چه چیزی را؟ نمی...

آخرین مطالب

بازگشت

يكشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۸ ب.ظ
 • اگر معادل هر حرف تعدادی نقطه اختیار کنیم، من برای "س"، "...." نقطه، برای "ل"، ":.." نقطه، برای "ا"، ":" و برای "م"، ".........." در نظر میگیرم.
  حالا میگویم :".... ... : .........." یعنی سلام نقطه ای،یعنی یک سلام نقطه ای پس از چندین روز امتحانات سخت ومشقت بار که مارا مجبور کرده بود نقاطمان را ننویسیم. 
  حتی سر امتحان هایم کلمات را بی نقطه مینوشتم، یعنی مثلا سوال آمده بود:
  خداوند نور هستیست، سرعت نور را حساب کنید؟ 
  من مینوشتم: حداوکىلی ىىحىال ىاىا 
  اما قصدم از تعریف قضایایی که بر من گذشته این است که بدانید آنقدر نقطه ننوشته ام که دلم میخواهد همه چیز را به زبان نقطه ای بنویسم. حتی سعی دارم جملات را در کوتاه ترین نوع ممکن بنویسم تا بشود هی تند تند نقطه گذاشت ته خط. 
  حالا دیگر نگویم از وضع غذا خوردن و حمام و دستشویی و انواع اقسام فعالیت ها که در هر کدامشان رد پایی از نقطه بود. حتی یک بار یک آینه گذاشتم ته یک کوچه ی بن بست و روبرویش ایستادم، بعد آنقدر عقب عقب رفتم که در آینه نقطه شدم.
  از دیگر کارهایی که برای رهایی خودم از عذاب وجدان بدون نقطگی انجام دادم این بود که در گوگل سرچ کرده نقطه و هر صفحه ای می آورد که میشد در آن کامنت گذاشت، کامنتی در وصف والا مقامی و نکوهش پدر پدر جد های نویسنده میکردم که نمیدانم چرا سایت آی پی ام را بلاک میکرد. 
  به هر حال سخت گذشته دوستان و امیدست این بازگشت قوی باشد، هرچند که من قدرت نیستم.
  امید 

 • Omid Khodadadi

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.